Půjčky online přes sms od Zaplo a ViaSMS

Na českém trhu s půjčkami se nachází celá řada produktů, které jsou vhodné pro řešení nejrůznějších situací. Obzvláště populární jsou v posledních letech různé krátkodobé půjčky menších částek, které jsou často používány například na nečekané výdaje před výplatou. K těm nejznámějším produktům této kategorie se řadí půjčky online přes sms od Zaplo a ViaSMS.

Oba tyto produkty mají mnoho společného. K těm hlavním podobnostem patří možná maximální velikost půjčky a také nejdelší doba pro splacení. Zájemci o rychlou půjčku si u těchto poskytovatelů mohou půjčit až 20 000 korun s tím, že dobu pro splacení si je možné nastavit až na 30 dní. V případě problémů s vrácením je zde i možnost si dobu splatnosti prodloužit.

Půjčky s velkou rychlostí vyřízení

Vyřešit akutní nedostatek financí je možné s půjčkou Zaplo ihned a efektivně. Pro její získání zájemcům stačí navštívit webové stránky, kde se nachází také online žádost a tu vyplnit. Vše je otázka několika málo okamžiků, když stačí vložit základní údaje o zájemci a požadované půjčce a poté už jen vyčkat asi 10 minut na posouzení. Peníze bývají zasílány ihned po případném schválení a tak je možné je mít k dispozici skutečně rychle.
Podobně funguje také druhá zmíněná půjčka, jejíž název napovídá, že při jejím získání je možné použít také mobilní telefon. A totiž půjčka ViaSMS, je poskytována online i přes sms. Požádat si o peníze je tedy možné pomocí vyplnění internetového formuláře nebo i odesláním sms zprávy ve správném tvaru na telefonní číslo poskytovatele.
Na trhu se ovšem nachází více online půjček, než jsou tyto dvě. A zvolit si tu nejlepší nemusí být vždy úplně jednoduché. V tomto ohledu může být užitečné použití některého online srovnávače, který nabízí porovnání rychlých půjček ihned. Taková služba bývá zdarma a už během pár okamžiků nabízí ucelenější pohled na podobné finanční produkty. V rozhodování při výběru půjčky je dále užitečné např. čerpat osobní zkušenosti jiných lidí na různých tématickýh diskusních fórech nebo ve specializovaných magazínech.

Co je to zápůjčka?

V souvislosti s půjčováním peněz se je také někdy možné setkat s pojmem zápůjčka, kterým se podle nejnovějšího zákona pojmenovávají všemožné půjčky. Zápůjčka je tedy půjčení peněz nebo i něčeho jiného s tím, že je vše třeba ve smluveném termínu vrátit.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!